Biz Kimiz

THT Yachting, butik turizme odaklı Tanyeri Group bünyesinde Türkiye’nin önde gelen butik yatçılık ve denizcilik acentelerinden biridir.
Müşterilerimize çeşitli hizmetler sunan mega yat acentesi ve tedarikçisi olarak hizmet ediyoruz.
Hem acente hem de yat yönetim ve bakım&onarım konusunda çalışmış olan uzman profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm Ege ve Akdeniz limanlarında en iyi temaslara sahiptir. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına hızlı bir şekilde cevap vermemizi sağlayan bu yatçılık dalında 14 yılı aşkın deneyime sahibiz. Siz ve misafirler, Ege ve Batı Akdenizin mavi ve turkuazın her tonuyla donatılmış muhteşem sahil şeridi, koyları ve adalarının tadını çıkarırken haftanın her günü 7/24 hizmet verecek olan butik yat servisi hizmetini ilk yaratanlar arasındayız.

Ayrıca işin butik seyahat tarafına da sahip olmamız, yatçılık müşterilerimize daha tatmin edici hizmet sunabileceğimiz anlamına geliyor. Bu nedenle, THT Yachting güvenebileceğiniz güvenilir bir ortak olmaya devam ediyor ve her türlü ihtiyacınıza yönelik tüm operasyonel konularda yatınız, misafirleriniz ve mürettebatınız için en iyisini sunmanın ve daima sizlerin yanında olmanın sözünü veriyoruz.